Preču grupas

Par mums

Mūsu uzņēmuma ''OFFICE GID '' pirmsākumi ir meklējami 1992. gadā, kad Latvijā tika dibināts uzņēmums ''AIGAS NAMS'', kas nodarbojās ar kancelejas un biroja preču tirdzniecību. Sia ''AIGAS NAMS'', 2006.gadā, tika pārdots kompānijai ''PENIN'' (Islande). Kompānija ''AIGAS NAMS''tika pārdēveta, un līdz pat šai dienai, jaunais kompānijas nosaukums ir ''OFFICE  DAY''. Arī  šobrīd, ''OFFICE  DAY'' veic aktīvu kancelejas un biroja preču tirdzniecību Baltijas valstīs. Pēc ''AIGAS NAMS'' pārdošanas, tika dibināta jauna kompānija ''FOPI'' (Forpus Office Products International)( www.fopi.lv) un mūsu meitas uzņēmumi ''Office Dom. -1''Kaļiņingradā (Krievijas Federācija) un ''Office Dom. KZ'' (Kazakstāna).

Kompānijas mērķis bija kļūt par stabilāko un lielāko kancelejas un biroja preču izplatītāju. Tika rādīts zīmols ''FORPUS'', kas jau šobrīd ir viens no izplatītākajiem kacelejas preču zīmoliem Latvijā un Baltijas valstīs.

Zīmols ''FORPUS'' ir reģistrēta tirdzniecības preču zīme Eiropas Savienības un NVS valstīs. Kompānija ''FOPI'', saviem klientiem, piedāvā plašu un kvalitatīvu kancelejas un biroja preču klāstu, kā arī  labākās cenas un operatīvu apkalpošanu.

Uz šodienu, ''FOPI'' sadarbības partneri Eiropas Savienības un NVS valstīs ir: Armēnijā, Azerbaidžānā, Austrālijā, Belģijā, Bulgārijā, Kamerūnā, Libānā, Horvatijā, Gruzijā, Grieķijā, Ungārijā, Kosovā, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Kazakstānā, Maķedonijā, Maltā, Kiprā, Moldovā, Polijā, Portugālē, Vācijā, Rumānijā, Slovēnijā, Spānijā, Somijā, Uzbekistanā, Baltkrievijā.

 

2011. gadā tika nodibināts uzņēmums ''OFFICE GID '', kura misija ir saimniecības un higiēnas preču tirdzniecība, ar mūsu preču zīmolu ''FEVEX''.

Piedāvājam sekojošas preču grupas:

- Papīra izstrādājumi -  tualetes papīrs ruļļos un loksnēs, papīra dvieļi ruļļos un loksnēs, industriālo papīru.

- Produkti personālai higiēnai: kosmetiskās un mitrās salvetes, sanitārais papīrs, šķidrās, putu un gabalu ziepes, lidzekļi rokām.

- Papīra turētāji, šķidro ziepju dozatori.

- Mazgāšanas un tirīšanas ķīmija: profesionālie mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi gridām, stiklām, tualetem, traukiem, veļām, rupniecības un universāla ķīmija (''A Clean Partner'' - Zviedrija), kā arī sadzives ķīmija.

- Uzkopšanas inventārs: mopi un turētāji, lupatas, drānas, sūkļi, birstes un slotas, liekšķeri un spaiņi, ūdens savācēji un inventārs logiem.

- Gūmijas un nitrīla cimdi, vienreizlietojamie apģērbi un cimdi, darba cimdi.

- Iepakošanas materiāli: atkritumu maisi, iepakojuma maisiņi, palešu plēves un skotčs.

- HoReCa preces: galda salvetes un turētāji, vienreizlietojamie trauki, papīra glāzes, folijas un plēves.

- Dažādi gaisa atsvaidzinātāji.

 

Pērkot mūsu papīra  izstrādājumus vai šķidrās ziepes, turētājus un dozatorus dodam bez maksas. Kā arī piedāvāsim un piemeklēsim papīru, kas atbilst jūsu esošajam papīra turētājam. Klientiem piedāvājam iziet apmācību, profesionālo mazgāšanas līdzekļu lietošanā un telpu kopšanā.

 

Preču sortiments, pastāvigi tiek paplašināts. Cenšamies strādāt atbilstoši klienta prasībām un vajadzībām.

 

Labs serviss un attieksme ir veiksmīgas un stabilas sadarbības atslēga.